Skip to content

North Star Apart Trabzon

North Star Apart olarak Trabzon’un Yomra ilçesinde, misafirlerimize özel bir konaklama deneyimi sunmaktayız. Deniz manzaralı dairelerimizle, Trabzon’un eşsiz güzelliklerini konforunuzdan ödün vermeden yaşayabilirsiniz. Trabzon merkezine 15 km ve Trabzon Havalimanı’na ise sadece 10 km mesafede yer alarak, şehrin kalbine ve seyahat olanaklarına kolay erişim sağlamaktayız.

Bahçe manzaralı konaklama birimlerimiz, sizlere doğanın içinde huzurlu bir konaklama sunuyor. Balkonlu dairelerimizden birinde sabah kahvenizi yudumlayarak, Karadenizi hissedebilirsiniz. Kasustu Zulu Beach’e 2.3 km uzaklıkta bulunan tesisimiz, deniz severler için ideal bir konumda yer almaktadır. Ayrıca, Atatürk Köşkü gibi tarihi ve kültürel mekanlara 18 km mesafede olup, bölgenin zengin tarihini keşfetmek isteyen misafirlerimiz için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

North Star Apart Trabzon’da, siz değerli misafirlerimizin konforu ve memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Trabzon’un büyüleyici manzarasını ve sıcak misafirperverliğini deneyimlemek için sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Back To Top